środa, 19 stycznia 2011

Koszykówka

Dwa  zespoły Gimnazjum  nr  1 w  Pleszewie  i  Gimnazjum  w  Gołuchowie  wzięły  udział  w  Powiatowe  Mistrzostwa Koszykówki  Chłopców Szkół  Gimnazjalnych, który  odbył  się  18.01.2011r. w  sali  gimnastycznej  ZSP  nr 1 w Pleszewie. Pierwszą  kwartę  wygrała  drużyna  z  Gołuchowa  8:2. Drugą  kwartę  wygrała  Jedynka 16:4 i pierwsza  połowa  zakończyła  się  zwycięstwem  Jedynki 18:12.Tej  przewagi  Gimnazjum nr 1 nie oddało  już  do końca  meczu, który  ostatecznie  wygrało  51:31. Dla Gimnazjum nr 1 najwięcej  punktów (31) rzucił  M. Kwieciński, który  został wybrany  najlepszym  zawodnikiem  mistrzostw. Dla  Gimnazjum z Gołuchowa  najlepiej  punktował B. Boniec, który  zdobył  8 pkt. Na zakończenie  turnieju  drużyny  otrzymały  dyplomy  i  puchar.
   Trenerami  drużyn  są: p. T. Grzesiak Gimnazjum  nr 1 i p. J. Ślusarz Gimnazjum  w  Gołuchowie.

Skład naszej drużyny: A.Kubicki, P.Kostanowicz, P.Marcisz, P.Mielcarek, A.Grygiel, M.Świdowicz, M.Kwieciński, M.Nowicki, B.Sobczak.