W dniu 18 grudnia 2023 r. odyły się Mistrzostwa Jedynki w pływaniu. Pływano 2 stylami: dowolnym i grzbietowym na dystansie 25 i 50 m. W zawodach uczestniczyło 49 zawodniczek i zawodników.
Oto wyniki:
Styl grzbietowy dziewczęta
Rocznik 2009-2008 - 50 metrów
1. Adrianna Olejniczak
2. Michalina Vogt
Rocznik 2010 - 50 metrów
1. Maja Cieślak
2. Łucja Barańska
3. Oliwia Wróbel
Rocznik 2011 - 25 metrów
1. Amelia Ulatowska
2. Celina Żarnowska
3. Joanna Brajer
Rocznik 2012 - 25 metrów
1. Julia Stachowska
2. Paulina Antczak
3. Lena Głowacka
Rocznik 2013 - 25 metrów
1. Amelia Kwiecińska
2. Antonina Mielcarek
3. Zofia Dżugała
Styl grzbietowy - chłopcy
Rocznik 2008-2010 - 50 metrów
1. Igor Sobczyński
2. Mykyta Kowalenko
3. Oliwier Jurga
Rocznik 2011 - 25 metrów
1. Oleg Sobczyński
2. Oskar Woźniak
3. Wiktor Kuś
Rocznik 2012 - 25 metrów
1. Oliwier Szynczak
2. Kamil Michalski
3. Łukasz Czajka
4. Mikołaj Łyskawka
Rocznik 2013 - 25 metrów
1. Michał Antczak
2. Mikołaj Przybylski
3. Julian Hyla
Rocznik 2014 - 25 metrów
1. Wojciech Karczewski
2. Adam Szoser
3. Mateusz Ignaszak
4. Ignacy Wojtysiak
Rocznik 2016 - 25 metrów
1. Jan Wojtysiak
2. Stanisław Nawrocki
Styl dowolny -dziewczęta
Rocznik 2008-2009 - 50 metrów
1. Michalina Vogt
2. Adrianna Olejniczak
Rocznik 2010 - 50 metrów
1. Maja Cieślak
2. Łucja Barańska
3. Oliwia Wróbel
Rocznik 2011 - 25 metrów
1. Celina Żarnowska
2. Amelia Ulatowska
3. Antonina Staszak
4. Joanna Brajer i Aleksandra Szoser
Rocznik 2012 - 25 metrów
1. Julia Stachowska
2. Paulina Antczak
3. Lena Głowacka
Rocznik 2013 - 25 metrów
1. Amelia Kwiecińska
2. Antonina Mielcarek
3. Zofia Dżugała
Styl dowolny - chłopcy
Rocznik 2009-2010 - 50 metrów
1. Igor Sobczyński
2. Mykyta Kowalenko
3. Oliwier Jurga
Rocznik 2011 - 25 metrów
1. Oleg Sobczyński
2. Marcin Gęstwa
3. Wiktor Kuś
Rocznik 2012 - 25 metrów
1. Oliwier Szymczak
2. Kamil Michalski
3. Łukasz Czajka
4. Mikołaj Łyskawka
Rocznik 2013 - 25 metrów
1. Michał Antczak
2. Julian Hyla
3. Mikołaj Przybylski
Rocznik 2014 - 25 metrów
1. Wojciech Karczewski
2. Adam Szoser
3. Mateusz Ignaszak
4. Ignacy Wojtysiak
Rocznik 2016 - 25 metrów
1. Jan Wojtysiak
2. Stanisław Nawrocki
Dodatkowo w klasach 1-6 i 7-8 zostały przeprowadzone wyścigi o Mistrzostwo Jedynki bez względu na płeć.
Wyścigu klas 1-6 wygrała Celina Żarnowska, na drugim miejscu Amelia Ulatowska, na 3 miejscu Marcin Gęstwa, a na 4 Oleg Sobczyński.
W klasach starszych trumfowała Maja Cieślak, na 2 miejscu Igor Sobczyński, na trzecim Łucja Barańska, a za nią Mykyta Kovalenko.
Celina i Maja na zdjęciach.
Zawody zostały zorganizowane przez ZSP nr 1, Planty Pleszew oraz dzięki środkom finansowym rodziców pleszewskiej Jedynki.
Organizatorzy - Dorota Gorzaniak i Jacek Wypuszcz - dziękują za wsparcie!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz