wtorek, 26 kwietnia 2016

Czwórbój LA - gmina

W dniu 26.04.2016 r. na stadionie miejskim odbyły się Mistrzostwa Gminy Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym.
W kategorii chłopców startowało 5 drużyn, natomiast w kategorii dziewcząt startowały 4 zespoły. Zespół chłopców zajął 3 miejsce, natomiast zespół dziewcząt zajął 4 miejsce. Chłopcom do awansu do zawodów powiatowych zabrakło dwóch punktów, bowiem z zespołem z dwójki przegrali zaledwie 1 pkt. Pomimo to nasi zawodnicy uzyskali kilka wartościowych wyników w konkurencjach indywidualnych.
Nikola Białas była pierwsza w biegu na 600 m, F. Czajczyński uzyskał świetny wynik w rzucie piłeczką palantową - 54 m i był to najlepszy wynik zawodów, natomiast M. Jankowski był drugi w biegu na 1000 m.
Trzeba podkreślić, że nasz zespół w głównej mierze opierał się na uczniach klas czwartych i piątych.

Zawodników przygotował p.Tomasz Grzesiak.