niedziela, 12 czerwca 2016

Czwartki LA - II miejsce

Dużym sukcesem naszej szkoły zakończyła się jesienno-wiosenna edycja Czwartków Lekkoatletycznych. Nasz drużyna zajęła II miejsce z bardzo dobrym dorobkiem punktowym i licznymi sukcesami naszych  zawodników i bardzo dobrymi wynikami indywidualnymi. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Chocza, trzecie miejsce zajął mocny zespół Szkoły Podstawowej nr 3. Otrzymaliśmy piękny i okazały puchar, który jest nagrodą za nasz wysiłek włożony w osiągnięcie tego sukcesu. Nagrody indywidualne w postaci statuetek za najlepsze wyniki otrzymali także - Nikola Białas za najlepszy wynik w biegu na 600 m (1:56,21 s, zwyciężyła we wszystkich startach) i Filip Czajczyński za najlepszy wynik w rzucie piłeczką palantową (55m, przegrał tylko raz).
W ostatnich zawodach świetny wynik w biegu na 1000m uzyskał M.Jankowski - 3:28,25 s i zajął w biegu III m oraz II m w skoku w dal. G.Czajczyńska zajęła II m w rzucie piłeczką palantową natomiast S.Marcisz był pierwszy w biegu na 300 m i trzeci w rzucie piłeczką palantową.
Należy podkreślić, iż wyniki osiągane przez naszych lekkoatletów są bardzo wartościowe i są efektem systematycznej, ciężkiej, kilkuletniej pracy.

Gratulujemy naszym zawodnikom sukcesu.

Zawodników przygotował p.Tomasz Grzesiak, który był opiekunem zawodników podczas zawodów.