niedziela, 12 czerwca 2016

Bieg uliczny w Dobrzycy

Niezwykle udany występ odnotowali nasi lekkoatleci na zorganizowanych w dniu 04.06.2016 r. w Dobrzycy biegach ulicznych w ramach Biegu Mikołajczykowskiego. Na dziewięcioro reprezentantów naszej szkoły aż siedmioro stanęło na podium w tym troje na najwyższym stopniu zajmując w swoich biegach pierwsze miejsca.Biegi były bardzo dobrze obsadzone gdyż startowali w nich najlepsi lekkoatleci z naszego powiatu, a także spoza niego.Było to niezwykle udane zakończenie sezonu lekkoatletycznego w naszej szkole, a dla M.Szychowiak i W.Trybulskiej to już ostatni występ w barwach naszej szkoły. W.Trybulska wygrała swój bieg w klasie VI rozpoczynając niejako swoją bogatą w sukcesy karierę lekkoatletyczną, a wygrywając ponownie w tym roku pięknie ją ukoronowała. Następczynią Weroniki jest N.Białas, która po raz pierwszy wygrała swój bieg. W bardzo dobrym stylu swój bieg wygrał K.Czajka, który zapowiada się na świetnego biegacza.
Wszyscy zawodnicy spisali się bardzo dobrze i gratulujemy im osiągniętych wyników.