niedziela, 26 czerwca 2016

Podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

SZS WIELKOPOLSKA-PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU 2015/2016
                      SUKCES GIMNAZJUM-XIV m W WIELKOPOLSCE

Zakończył się sportowy rok 2015/2016.To czas podsumowań wyników sportowych osiąganych przez naszych uczniów. Z radością możemy ogłosić iż nasze Gimnazjum odniosło ogromny sukces zajmując w klasyfikacji szkół SZS WIELKOPOLSKA bardzo wysokie XIV miejsce. Natomiast Szkoła Podstawowa została sklasyfikowana na 71 miejscu i jest to dobry wynik.
Wynik ten jest głównie zasługą uczniów klas sportowych, lecz nie tylko.Ogromny sukces odnieśli chłopcy z klasy III c zdobywając srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Streetballu. Cieszy także fakt, że wielu naszych uczniów awansowało do zawodów wojewódzkich w lekkiej atletyce, biegach przełajowych i w pływaniu. Natomiast drużyna chłopców  z Gimnazjum
zajęła w zawodach rejonowych IIIm w unihokeju i w koszykówce, a dziewczęta z gimnazjum zajęły IV m w unihokeju w zawodach rejonowych.Drużyna chłopców ze  Szkoły Podstawowej zajęła VIII m w Biegach na Orientację w Wielkopolsce.