czwartek, 13 czerwca 2013

Karate

Puchar Polski Karate WKF Warka 1.06.2013r

Wielki sukces reprezentantów Pleszewskiego Klubu Karate na Pucharze Polski w Karate WKF
Siedem medali zdobyli pleszewscy karatecy na jednym z najważniejszych turniejów karate w Polsce.

Bardzo dobre przygotowanie do sezonu startowego już na kolejnym turnieju o wysokiej randze daje świetne wyniki na arenach międzynarodowych i ogólnopolskich Pleszewskiego Klubu Karate.
W zawodach wzięło udział ponad 450 zawodników z 37 klubów. W zawodach wystąpiły najsilniejsze kluby z Polski: z Łodzi, Szczecina, Białegostoku, Gdańska, Gdyni, Poznania, Bydgoszczy. Świetny występ zanotował Maksymilian Sadowski, który zakończył swoją konkurencję kumite żaków +40kg na drugim miejscu. Po wygraniu trudnych trzech walk, w  finale nieznacznie uległ swojemu koledze klubowemu Kacprowi Vogtowi. Srebrny medal wywalczyła w konkurencji młodziczek +50kg Barbara Sadowska pokonując bez większych problemów w dwóch pierwszych walkach swoje przeciwniczki. W finale Basia przegrała 0 - 1 z Ewą Kutnik ze Szczecina.